Harmonogram

1. hodina 07.55 - 08.40
2. hodina 08.50 - 09.35
3. hodina 09.55 - 10.40
4. hodina 10.50 - 11.35
5. hodina 11.45 - 12.30
6. hodina 12.40 - 13.25
7. hodina 13.35 - 14.20
8. hodina 14.30 - 15.15

Projekt za podpory města

Vážení rodiče,
naše školní jídelna zavedla od 01.09.2005 nový způsob výdeje stravy. V jídelně je instalován nový systém, který nahradí stravenky a výběr jídla předem.

Pro Vás z toho vyplynou následující změny:

  • svému dítěti zakoupíte čip v hodnotě 121,-Kč, který mu bude sloužit po celou dobu docházky na naší základní školu.
  • zakoupením se stává čip majetkem žáka (zpět nebude vykupován)
  • poškodí-li dítě nevhodným zacházením čip mechanicky, musí si zakoupit nový
  • v případě ztráty nahlásí strávník tuto skutečnost okamžitě vedoucí stravovny, která zablokuje jeho účet. Pokud nebude do 5 dnů čip nalezen, musí si strávník zakoupit nový za původní cenu. V tomto případě jsou dítěti nadále vydávány obědy na náhradní kartičky, které si musí vyzvednout před vydáním oběda u vedoucí stravovny.
  • systém zamezí všem podvodům a Vy budete mít jistotu, že se za Vaše peníze nestravuje jiný žák a Vaše dítě obdrží oběd, který si předem objednalo

 

Odhlašování a přihlašování obědů na aktuální den musí být provedeno do 07.00 hod. a na další dny od 06.00 – 14.15 hod. vždy u vedoucí stravovny (na objednávacím boxu nelze).

Při zakupování obědů nepotřebujete mít čip u sebe, jakmile obědy zaplatíte, jste automaticky přihlášeni na oběd, který je v měsíčním jídelníčku vždy pod č.1. Budete-li si chtít vybrat z jídelníčku, musíte na objednávacím boxu změnit jídlo dle vlastního výběru.

Jídelníček bude sestaven na celý měsíc a některá jídla budeme vařit pouze na omezený počet porcí, a proto Vám doporučujeme zakoupit si obědy včas a hned po zaplacení svůj výběr navolit. V případě, že volíte obědy u čipovací zařízení - vidíte Vaši volbu okamžitě. Při objednání stravy přes internet je však třeba si zvolené obědy druhý den překontolovat, jelikož na internetu není vidět, že limit porcí je u některých jídel již vyčerpán.

Prodej stravenek na následující měsíc bude probíhat vždy poslední 2 pracovní dny předchozího měsíce dle rozpisu hodin předprodeje.

V průběhu daného měsíce můžete změnit výběr obědů, ale pouze 2 dny předem (např. v pondělí do 08.00 hod můžete změnit objednávku na středu a další dny).

Na požádání jsme ochotni Vám okamžitě sdělit, kdy Vaše dítě objednanou a zaplacenou stravu neodebralo. Budete tak mít trvalý přehled o tom, zda si Vaše dítě obědy přihlašuje a hlavně zda je také pak odebírá.

V měsíci červnu a prosinci se objednávání a odhlašování obědů uzavře vždy dva dny před zahájením hlavních a vánočních prázdnin z důvodu vynulování nákladů a výdajů pro spotřebu potravin.

Kalendář akcí

Zřizovatel

Kdo je připojen

Právě přítomno: 35 hostů a žádný člen