Školní jídelna - Jídelníček


Březen 2019

 

 
Pátek
01.03.2019  

Polévka kyselice (1,7)
1. Pekingské kuřecí maso, jasmínová rýže (1,6)
2. Rakovnický závitek, br. kaše (1,6,7)

Pondělí
11.03.2019

Polévka se sýrovým kapáním (1,3,7,9)
1. Rybí filé po řecku, brambory (4,7)
2. Dukátové buchtičky s vanilkovým krémem, ovoce (1,3,7)   

Úterý
12.03.2019

Polévka vývar (1,3,9)
1. Kuřecí bulgureto se zeleninou a sýrem, šleh. tvaroh s čokoládou (1,7)
2. Rajská omáčka, hovězí maso, houskové knedlíky (1,3) 

Středa
13.03.2019  

Polévka květáková (1,3,9)
1. Kovbojské fazole, chléb, ovoce (1)
2. Králík s čínskou zeleninou, dušená rýže (1)
3. Opečenky, salát (1,3,7)

Čtvrtek
14.03.2019

Polévka gulášová (1,6,9)
1. Bramborový knedlík s cibulkou, ovocný pohárek (1,3,6,7,9)
2. Kuřecí prsa na hříbkové omáčce, špecle (1,7)
3. Zapečená zelenina, brambory, salát (7,9)

Pátek
15.03.2019  

Polévka s drožďovou rýží (1,3,9)
1. Těstovinový salát s kuřecím masem (1)
2. Vepřová plec po selsku, chlupaté knedlíky, hlávkové zelí (1,12)

Pondělí
18.03.2019

Polévka bramborová (1,6,9)
1. Tagliatelle s tuňákem a rajčaty (1,4)
2. Krůtí medailonky zapékané se sýrem, kuskus (1,7)   

Úterý
19.03.2019

Polévka s játrovou rýží (1,3,7)
1. Srbské rizoto, mrkvový salát (7)
2. Hovězí na česneku, br. knedlíky, špenát (1,3,6,7,9)   

Středa
20.03.2019 

Polévka hrstková (1,6,9)
1. Zapékaná brokolice se šunkou a sýrem, brambory, ov. jogurt (1,3,7)
2. Kuře na paprice, dušená rýže (1,7)   

Čtvrtek
21.03.2019

Polévka z jarní zeleniny (1,9)
1. Chalupnická hovězí pečeně, brambory (1)
2. Čočka, vejce, okurka, oplatka (1,3)
3. Povidlové taštičky, kakao (1,3,6,7,9)  

Pátek
22.03.2019 

Polévka drůbková (1,3,9)
1. Kotlíkový perkelt, houskové knedlíky (1,3)
2. Brokolicové krokety v sez. semínku (uz.maso), br. kaše (1,6,7,11)

Pondělí
25.03.2019

Polévka pórková s houstičkou (3,9)
1. Smažené rybí filé, brambory (4,7,11)
2. Halušky s uzeným masem a se zelím (1,3,6,7)   

Úterý
26.03.2019

Polévka zeleninová s cizrnou (1,9)
1. Hrachová kaše, drůbeží roláda, okurka (1,7)
2. Bramborák, bílá káva (1,3,7)
3. Tondovo kuře, dušená rýže (7,9)

Středa
27.03.2019 

Polévka luštěninová (1,7,9)
1. Špagety s mletým masem, sýr (1,7)
2. Smažený kuřecí řízek, br. kaše (1,3,7)   

Čtvrtek
28.03.2019

Polévka frankfurtská zeleninová (1,9)
1. Těstoviny s kuřecím masem a sýrovou omáčkou (1,7)
2. Vepřová pečeně, brambory, dušená mrkev  (1)   

Pátek
29.03.2019

Polévka kulajda (1,7)
1. Krůtí paprikáš, rýže (1,7)
2. Plněné bramborové knedlíky uzeným masem, zelí (1,3,6,7,9)   

  

   


Duben 2019

 

Pondělí
01.04.2019

Polévka cuketová s červenou čočkou (7,9)
1. Pečené maso, brambory, dušená zelenina (1,7)
2. Lasagne s kuřecím masem (1,7) 

Úterý
02.04.2019 

Polévka se sýrovým kapáním (1,3,7,9)
1. Vídeňský guláš, těstoviny (1)
2. Rybí koule, bramborová kaše (1,3)  

Středa
03.04.2019

Polévka gulášová (1,7,9)
1. Bramborové šišky se strouhankou, mrkvový salát (1,3,6,7,9)
2. Asijské vepřové nudličky s pestrou zeleninou, jasm. rýže (1,6)
3. Zeleninové placičky, brambory (1,3,7)  

Čtvrtek
04.04.2019 

Polévka vývar s játrovou rýží (1,3,9)
1. Fazole s boloňskou omáčkou, chléb, ovoce (1,,6,7)
2. Koprová omáčka, hov. maso, houskové knedlíky (1,3,7)
3. Salát s kuskusem a tuňákem, bagetka (1,4)

Pátek
05.04.2019

Polévka slovenská zelná (1,7,9)
1. Zapečené těstoviny s uzeným masem, zelný salát s křenem (1,3,6,7)
2. Králík po staročesku, brambory (1,6,7)
 3. Smažený sýr, brambory (1,3,7) 

Pondělí
08.04.2019

Polévka minestrone (9)
1. Boloňské těstoviny, sýr (1,7,9)
2. Hovězí pečeně na celeru, dušená rýže (1,9)    

Úterý
09.04.2019

Polévka drůbková (1,3,9)
1. Drůbeží rizoto, červená řepa, tvaroh. pribinka (7)
2. Hermelínové kouličky, bramborová kaše (1,3,6,7)   

Středa
10.04.2019

Polévka z rybího filé (1,4,7)
1. Květákový mozeček, brambory, moučník (1,3,7)
2. Roštěná, dušená rýže (1,6,7)
3. Bramborové placky, bílá káva (1,3,6,7,9) 

Čtvrtek
11.04.2019 

Polévka zeleninová s jáhly (1,9)
1. Krůtí v paprikové omáčce, těstoviny (1,7)
2. Žemlovka s jablky a s tvarohem, koktejl (1,3,7)
3. Treska s brokolicí a sýrem, brambory (1,3,4,7)   

Pátek
12.04.2019

Polévka cizrno-brokolicový krém (1,7,9)
1. Špagety s mletým masem, sýr (1,7)
2. Vorařský závitek, br. knedlíky, červené zelí (1,3,6,7,9)   

Pondělí
15.04.2019 

Polévka cibulová se sýrem (1,7,9)
1. Vepřová kýta na paprice, těstoviny (1,7,9)
2. Vihorlatský kuřecí řízek, br. kaše (1,6,7)     

Úterý
16.04.2019 

Polévka selská (1,7,9)
1. Játra na cibulce, dušená rýže, ovocný jogurt (1,7)
2. Čočka, vejce, okurka, ovoce (1,3)
3. Bramborák, bílá káva (1,3,7) 

Středa
17.04.2019

Polévka česnečka (7,9)
1. Čínské nudle s kuřecím masem (1,6)
2. Vepřový vrabec, houskové knedlíky, špenát (1,3,7)  

Úterý
23.04.2019 

Polévka rajčatová s vločkami (1,7,9)
1. Filé zapečené se sýrem, brambory (4,7)
2. Vepřová plec na houbách, těstoviny (1) 

Středa
24.04.2019

Polévka hovězí (1,3,9)
1. Svíčková na smetaně, houskové knedlíky (1,3,7,9)
2. Palačinky s džemem, koktejl (1,3,7)  

Čtvrtek
25.04.2019

Polévka z jarní zeleniny (9)
1. Makarony se sýrovou omáčkou se žampiony, pudink (1,3)
2. Plněný papriková lusk v rajč. omáčce, dušená rýže (1,3,7)

Pátek
26.04.2019 

Polévka hráškový krém s opraženou houskou (1,7,9)
1. Srbské rizoto, sýr, zel. salát, ovocný jogurt (7)
2. Kuře na španělský způsob, brambory (1,7,12)

Pondělí
29.04.2019 

Polévka s drožďovou rýží (1,3,7,9)
1. Bramborový guláš, chléb, ovoce (1,6,7,12)
2. Lovecký závitek, houskové knedlíky (1,3,6,7,12)     

Úterý
30.04.2019 

Polévka bramborová (1,9)
1. Hrachová kaše, kuřecí roláda, okurka (1,7)
2. Sekaná pečeně, brambory, yofresh, kompot (1,3,7,10)

© Základní škola Kladno - Amálská 2005 Všechna práva vyhrazena | design Jan Tomek 2005